Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

У НБУ впевнені, що рішення МВФ щодо траншу Україні буде прийнято до католицького Різдва

> > > У НБУ впевнені, що рішення МВФ щодо траншу Україні буде прийнято до католицького Різдва

 НБУ сподіваються на позитивне рішення

В інтерв'ю глави НБУ Якова Смолія агентству Reuters, в якому він коментував виділення нового траншу МВФ Україні, була неточність. В НБУ прокоментували DN.UA ситуацію з виділенням коштів, при цьому уточнили строки засідання ради директорів Фонду.

"Засідання ради директорів МВФ, на якому буде прийнято остаточне рішення щодо виділення Україні нового траншу, відбудеться протягом 10 днів. Тобто рішення буде прийнято до католицького Різдва. Якщо рішення буде позитивним, то знадобиться ще час безпосередньо для 

Повідомлялося, що директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард позитивно оцінила співпрацю з Україною і підготовку нової програми фінансування stand-by, анонсувавши можливість проведення ради директорів Фонду для її затвердження в грудні цього року.

23 листопада Верховна Рада України підтримала у другому читанні і в цілому проект закону про державний бюджет на 2019 рік. Перед прийняттям в документ було внесено багато поправок, які узгоджувалися впродовж двох останніх місяців. Законопроект підтримали 240 народних депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів. Прийняття бюджету було умовою МВФ для отримання траншу.

ЗА МАТЕРІАЛАМИ: REUTERS

09.12.2018
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.