Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Товари поштою або кур’єром доставляє ФОП. Що з РРО?

> > > Товари поштою або кур’єром доставляє ФОП. Що з РРО?

Київські податківці розглянули випадок, коли ФОП продає товари через посередника: ФОП відвантажує товар посередникові, а той отримує від покупців кошти за такий товар, замовлений на сайті ФОП (продавця), і перераховує їх такому ФОП.

Якщо до посередника переходить право власності на товар, то розрахунки ФОП-продавця з посередником за такий товар будуть вважатися безготівковими. Відповідно, РРО в цьому випадку застосовувати не потрібно.
Буває й так, що право власності на товар не переходить до посередника, а посередник здійснює лише доставку даного товару покупцю за умови передплати, аналогічно, як у разі доставки товару поштою. Тоді продавець під час продажу товарів повинен забезпечити доставку покупцю раніше роздрукованого розрахункового документа (чека РРО) разом із придбаним товаром.
До того ж якщо споживач замовив товар і розрахувався за нього через платіжну систему Приват 24 або якусь іншу, використовуючи мережу Інтернет, за умови доставки таких товарів поштою або кур’єрською службою, суб’єкт господарювання зобов’язаний видати чек РРО в момент відправки товару покупцю.

Джерело: ІПК ГУ ДПС у Київській області від 24.04.2020 р. № 1656/ІПК/10-36-05-06-20

http://chp.com.ua/all-news/item/67060-fop-dostavlyae-tovari-poshtoyu-abo-kur-erom-shcho-z-rro

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

21.05.2020
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.