Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Стало відомо, кому продадуть державні банки України

> > > Стало відомо, кому продадуть державні банки України

ряд планує продати частину капіталу ''Ощадбанку'' і Укргазбанку міжнародним фінансовим організаціям. Це буде першим кроком у приватизації державних банків.

Про це в ефірі ObozTV заявив директор департаменту відкритих ринків НБУ Сергій Пономаренко. Він запевнив, що присутність таких організацій у капіталі вищевказаних банків дасть їм доступ до міжнародної експертизи, знань та високої якості управління.

"Це дасть меседж майбутнім інвесторам про те, що в банках усі процеси налагоджені. Дасть їм впевненість і відповідно збільшить вартість цих банків", – уточнив Пономаренко.

"І ми розуміємо, що це дійсно проблема і потрібно зменшувати державну частку, тому що це бізнес. А найбільш ефективний бізнес – приватний. Тому Мінфін, як акціонер цих банків, веде роботу, спрямовану на виведення цих банків на приватизацію", – підсумував чиновник.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у 2018 році у держбюджет України надійшло лише 300 млн грн. від приватизації державних підприємств. У підсумку в уряді ухвалили рішення компенсувати недоотримані кошти додатковим обсягом внутрішніх запозичень.

новини  на сайті "OBOZREVATEL".

11.01.2019
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.