Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Розширення сфери використання РРО це не просто фіскальна новація, - експерт

> > > Розширення сфери використання РРО це не просто фіскальна новація, - експерт

Розширення сфери використання реєстратора розрахункових операцій (РРО), передбачене законопроектами № 1053-1 і № 1073 це не просто фіскальна новація - вважає адвокат Костянтин Кривопуст.

На думку експерта, головне в цьому нововведенні, це не стільки протидія сірими схемами в торгівлі і не стільки додаткова можливість захистити покупця від недобросовісного продавця, а формування нової культури, де продавець і покупець стають легальними, несуть взаємну відповідальність і вимагають відповідального ставлення до себе з боку інститутів держави.
«Цей крок наближає нас до культури західного споживчого товариства. У західному споживчому товаристві, виборець це перш за все платник податків, який чесно сплачує податки, знає скільки точно він заплатив державі за його адміністративні послуги і який на виборах голосує не за "розумних або красивих", а за конкретний тип майбутньої податкової політики.
Якщо це нововведення, разом з іншими ініціативами Президента Зеленського в рамках його курсу на "Держава в смартфоні" будуть успішними, то для це стане реальним просуванням до формування відповідального середнього класу в Україні, про який до цього багато говорилося, але мало що робилося на практиці . Подібні ініціативи можна тільки привітати хоча б з тієї причини, що для їх реалізації влада зобов'язана буде забезпечити покриття території України хорошим Інтернетом і приділити серйозну увагу питанням цифровї просвіти громадян », - вважає Костянтин Кривопуст.

Костянтин Кривопуст

https://www.capital.ua/ru/news/133383-rasshirenie-sfery-ispolzovaniya-rro-eto-ne-prosto-fiskalnaya-novatsiya-ekspert

10.10.2019
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.