Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Порошенко підписав Кодекс за процедурами банкрутства

> > > Порошенко підписав Кодекс за процедурами банкрутства

Президент України Петро Порошенко через майже півроку після прийняття підписав Кодекс за процедурами банкрутства. Про це він повідомив на зустрічі з бізнесом.

"Сьогодні я підписав закон про банкрутство", - сказав президент.

Глава держави зазначив, що у нього був ряд зауважень до документа, однак він вирішив поставити свій підпис під Кодексом.

Повідомлялося, що Верховна Рада 18 жовтня 2018 року прийняла Кодекс за процедурами банкрутства №8060. За законопроект у другому читанні проголосували 237 депутатів. Згідно з пояснювальною запискою, метою законопроекту є підвищення ефективності процедур банкрутства, рівня захищеності прав кредиторів, удосконалення процедури продажу майна боржника на аукціоні, підвищення рівня виконання контрактів і судових рішень, врегулювання відносин щодо відновлення платоспроможності фізичних осіб, які опинилися у важкій фінансовій ситуації і потребують допомоги з боку держави.

Кодекс за процедурами банкрутства №8060 був прийнятий у першому читанні 20 березня 2018 року. Розгляд законопроекту тривав два дні, оскільки раніше депутати не змогли завершити його розгляд.

Детальніше щодо процедури особистого банкрутства читайте в матеріалі Анатолія В'язовченка "Уникнути банкрутства всім і кожному" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

ЗА МАТЕРІАЛАМИ: ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА

важливі новини DT.UA

16.04.2019
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.