Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Під час воєнного стану обмежено доступ до публічних електронних реєстрів: де отримати Реєстраційний номер екземпляра РРО?

> > > Під час воєнного стану обмежено доступ до публічних електронних реєстрів: де отримати Реєстраційний номер екземпляра РРО?

Головне управління ДПС у Житомирській області інформує, що під час воєнного стану доступ до публічних електронних реєстрів є обмеженим. Для отримання інформації щодо заповнення графи «Реєстраційний номер екземпляра РРО», зокрема, заяви про реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-РРО (ідентифікатор форми J/F1311405), заяви про реєстрацію книги обліку розрахункових операцій (КОРО) та/або розрахункової книжки за формою № 1-КОРО (J/F1311304) суб’єкти господарювання можуть звернутися до:

- виробника або постачальника РРО як такого, що реєстрував РРО у реєстрі екземплярів реєстраторів розрахункових операцій;

- податкового органу як власника Реєстру.

Водночас інформацію про реєстраційний номер екземпляру РРО можна отримати у приватній частині Електронного кабінету, в режимі перегляду облікових даних платника, пункт – «Відомості про РРО».

Головне управління ДПС
у Житомирській області

https://zt.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/634169.html

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

23.11.2022
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.