Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Офіс у смартфоні

На сьогодні Офіс великих платників податків значну кількість адміністративних послуг надає в електронному вигляді. Далі про те, які саме опції має Електронний кабінет і які послуги може отримати платник у режимі on-line, не виходячи  з офісу.

Електронний кабінет — це майданчик онлайн-комунікацій фіскальної служби, яка виступає у форматі сервісної, та, власне, платника податків.  Через нього платник отримує всю необхідну інформацію, що міститься в базах даних контролюючих органів. Сервіс працює цілодобово, у режимі реального часу на безоплатній основі через мережу Інтернет — без встановлення спеціального програмного забезпечення.
Електронний кабінет платника має дві функціональних частини: відкриту (загальнодоступну) та приватну (особистий кабінет).
Вхід до відкритої частини (https://cabinet.sfs.gov.ua/) надається усім користувачам та дозволяє переглянути довідкову інформацію, новини, податковий календар та інформацію з реєстрів ДФС, які є загальнодоступними.
Як отримати доступ до привату? Все просто — для цього достатньо стати власником так званого електронного ключа, який надають акредитовані центри сертифікації (пункти обслуговування є в кожній області). В приватній частині — інформація про самого платника, а також — цілий спектр послуг:
- подання звітності;
- подання заяв та запитів;
- перегляд облікових даних платника;
- отримання довідки про відсутність заборгованості;
- листування з контролюючим органом;
- реєстрація податкових накладних;
- реєстрація РРО та КОРО;
- iнформацiя з реєстрiв операцiй та транзакцiй в СЕА ПДВ та СЕА реалiзацiї пального;
- стан розрахунків з бюджетомом.
Всі ці послуги доступні всім платникам, що мають ключ.
До речі наразі триває активне впровадження таких актуальних електронних сервісів, як Е-чек, Е-аудит, Е-акциз, «Єдине вікно», яке було розпочато минулого року. Ключова мета новацій: мінімізувати виробничі витрати, оптимізувати робочий час кожного платника, знизити корупційні ризики та зробити  більш простим та зручним для кожного платника звітування й отримання послуг з боку фіскалів.

Джерело: Офіс великих платників податків ДФС

http://www.visnuk.com.ua/uk/news/100013277-ofis-u-smartfoni

10.07.2019
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.