Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини від Асоціації

 1. Комітет Верховної ради України з питань податкової та митної політики на своєму засіданні 17.06.2015 року розглянув законопроект № 1718 про внесення змін до Податкового Кодексу Україну щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами господарювання спрощеної системи спадкування ІІ-ІІІ групи. При обговоренні законопроекту члени комітету, після багаточасових дебатів не проголосували за рішення щодо відміни застосування РРО спрощенцями.
  На колегії Мінекономрозвитку за участі Прем’єр Міністра України та Міністра фінансів Голова Держпідпрємництва Ляпіна К.М. підняла питання щодо застосування РРО. Яценюк А.П. зазначив, що у випадку коли підприємець має касовий апарат, то його перевіряти не потрібно. При відсутності РРО необхідно проводити планові перевірки. 
  22 червня 2015 року відбувся перший Всеукраїнський форум «Майбутнє ринку грошового обігу в Україні: прозорість, рівність, відповідальність» за участі представників Мінфіну, Державної фіскальної служби та підтримки Торгово-промислової палати України, Ради підприємців при КМУ, європейської бізнес Асоціації, Американської Торгівельної палати, а також провідних підприємств роздрібної торгівлі.
  Форум організовано з метою побудови ефективного діалогу між представниками роздрібної торгівлі (платниками єдиного податку 2 та 3 групи) та державними регуляторами ринку.
  Заступник Міністра фінансів Макеєва О.В. у своєму виступі зазначила, що європейський вибір України передбачає впровадження в Україні європейських правил торгівлі та виконання Україною взятих на себе зобов’язань щодо встановлення ефективного контролю готівкового обігу з допомогою реєстраторів розрахункових операцій.
  Учасники форуму у своїх виступах підтримали позицію Мінфіну.
  Всупереч позиції уряду лобісти від тіньового бізнесу організовують акції протесту під Верховною Радою України зводячи мітенгувальників з усіх регіонів України розраховуючи, що під тиском вулиці буде поставлено на голосування законопроект № 1718 про відміну застосування РРО суб’єктами спрощеної системи оподаткування. 
  Зважаючи на те, що до 01.07.2015 року ніяких змін в законодавстві щодо застосування РРО не прийнято, вступає в силу норма обов’язкового застосування РРО суб’єктами господарювання спрощеної системи оподаткування ІІІ групи. Таким чином, податкові служби з 1 липня 2015 року мають право запроваджувати санкції до порушників законодавства. Виходячи із ситуації, що склалася очікується пожвавлення на ринку продажу РРО по схемі розстрочки придбання реєстраторів. У зв’язку з чим рекомендуємо надавати підприємцям договори зі 100% оплатою, або 25-50 % передплатою з введенням в експлуатацію протягом трьох місяців. (Проект договору розстрочки додається). 
  У випадку наявності такого договору податкові служби застосовувати не будуть. 
 2. 25 червня 2015 року відбулося відкрите засідання Ради Асоціації на якому розглядались наступні питання:
  1. Про договірні відносини та цінову політику інформаційних еквайєрів 
  2. Про співпрацю з ДФС України 
 3. Про забезпечення суб’єктів господарювання спрощеної системи оподаткування реєстраторами розрахункових операцій (постачання РРО в розстрочку) 
 4. Різне
  1. Розгляд рішення Апеляційної комісії 
  2. Прийом в члени Асоціації 
  3. Про виконання рішення Загальних зборів Асоціації 

У зв’язку з розірванням договору по еквайрингу з ТОВ «Інтерплат» та укладанням договору з ТОВ «Фіскальні системи», яке не є платником ПДВ з ЦСО, які працюють на загальній системі оподаткування, виникли проблеми, які призводять до збитків у зв’язку з тим, що ТОВ «Фіскальні системи» не надають податкову накладну. 

Учасники засідання рекомендували ТОВ «Фіскальні системи» зареєструватись платником ПДВ, або зменшити ціну послуги на 20 %.

Представник ТОВ «Фіскальні системи» пообіцяв розглянути зазначені рекомендації та попросив ЦСО, які обслуговують суб’єктів господарювання платників ПДВ, надати інформацію про таких суб’єктів та загальну кількість РРО які в них обслуговуються. Така інформація необхідна для прийняття відповідного рішення.У зв’язку із зазначеним рекомендуємо керівникам ЦСО терміново направити таку інформацію до ТОВ «Фіскальні системи».
Рада Асоціації розглянула проект договору розстрочки та рекомендує його використання при реалізації реєстраторів. 
Радою Асоціації розглянуті заяви та прийнято рішення про вступ до Асоціації 22 нових ЦСО.

 Виконавчий директор Асоціації                                                Б.І. Сидоренко

17.06.2015
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.