Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини від Асоціації за вересень

> > > Новини від Асоціації за вересень

З 04.09.2015   по 08.09.2015   в с. Залізний порт Херсонської області пройшла ХІІІ Конференція Асоціації «УкрЕККА». В роботі Конференції прийняло участь 135 представників з  73 організацій членів Асоціації. В рамках Конференції проведено засідання робочих груп, Ради Асоціації, Загальні збори Асоціації та виставка продукції виробників РРО.

Рада Асоціації розглянула та рекомендувала Загальним зборам план діяльності Асоціації та з урахуванням пропозицій Бюджетної комісії Асоціації   фінансовий план Асоціації на 2015 - 2016 р.. Проаналізувавши фінансовий стан Асоціації, Бюджетна комісія прийшла до висновку, що навіть при 100% сплаті членських внесків Асоціація не зможе забезпечити регулярну сплату оренди  офісу, комунальних платежів, заробітної плати та інших поточних витрат.

Робоча група з питань комунікацій з засобами масової інформації вважає, що  веб-сайт Асоціації потребує суттєвого доопрацювання, щоб відповідати сучасним стандартам. Необхідні кошти для розміщення інформації щодо популяризації РРО в різних ЗМІ.

Рада Асоціації та Загальні збори прийняли рішення щодо необхідності підвищення  щомісячних членських внесків для забезпечення бюджету розвитку Асоціації. Згідно прийнятого рішення   сума внесків з 01.10.2015 складає:

  • 100 грн. – для ЦСО, що мають на обслуговуванні до 200 РРО;
  • 200 грн. – для ЦСО, що мають на обслуговуванні до 500 РРО;
  • 300 грн. – для підприємств виробників РРО та ЦСО, що мають на обслуговуванні більше 500 РРО.

Загальні збори Асоціації, виходячи із нових ставок внесків, затвердили кошторис витрат Асоціації в сумі 52 тис. грн. в місяць.

Прийнято рішення щодо необхідності продовження роботи по впровадженню реєстру ЦСО. 
Затверджені зміни до Правил професійної етики, які направлені для узгодження до Антимонопольного  Комітету України.

Виконавчій дирекції Асоціації доручено  продовжити консультації з ДФС України щодо розширення сфер застосування РРО, в тому числі нефіскальних, для забезпечення контролю по досягненню суб’єктами господарювання 1 млн. грн. річного обороту.

9 жовтня 2015 року за ініціативою робочої групи Асоціації з питань розширення сфер застосування РРО планується проведення семінару-наради щодо застосування суб’єктами спрощеної системи оподаткування нефіскальних реєстраторів (спеціалізованих платіжних терміналів) для автоматизації процесів торгівлі та контролю  перевищення річного доходу в 1 млн. грн.. 

Для участі в семінарі передбачається запросити представників підприємств виробників РРО, керівників обласних осередків та ЦСО, Міністерство Фінансів України, Державну Фіскальну Службу   України та Міністерство економічного розвитку України.

Робоча група Асоціації з питань законодавства підготувала та направила  запит до ДФС України з надання  роз’яснення п.4 ст. 14 Закону України « Про застосування розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»  щодо резервного   РРО,  у разі незабезпечення гарантійного ремонту протягом семи робочих днів.

Згідно рішення ХІІІ Конференції направлено листа до ДФС України щодо включення представників Асоціації «УкрЕККА» до складу робочої групи з розгляду питання упровадження фіскального сервера у вигляді «Хмарних технологій».

Направлено листа до НБУ щодо можливості переключення користувачів РРО з одного еквайєра на іншого у разі виникнення проблем із сервером або комунікаціями, або за інших причин.
Матеріали Конференції  розміщені на веб-сайті Асоціації. 
 

Виконавчий директор                        Сидоренко Б.І.

09.09.2015
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.