Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини від Асоціації за квітень

> > > Новини від Асоціації за квітень

1.         20 квітня 2016 р. відбулося засідання Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики на якому розглядався законопроект № 4117 щодо ліберізації готівкових розрахунків шляхом застосування розподілених комп’ютерно-касових систем та планшетів, смартфонів, мобільних телефонів в якості РРО.
Напередодні засідання від Асоціації на ім’я Голови Комітету Южаніної Н.П. були направленні зауваження та пропозиції щодо недоліків законопроекту та пропозиція про створення робочої групи по його доопрацюванню за участі представників Асоціації в якості експертів. 
При розгляді законопроекту Южаніна Н.П. звернула увагу на те, що до Комітету надійшло ряд зауважень до законопроекту і тому необхідно створити при Комітеті робочу групу по доопрацюванню.
Така пропозиція містилась і в проекті рішення.
Під час засідання Комітету ми звернулись до представників секретаріату Комітету та домовились про включення до робочої групи наших представників. Наступного дня, у відповідності до домовленостей, зв’язались з секретаріатом для уточнення процедури включення представників Асоціації до зазначеної робочої групи. 
Представник секретаріату повідомила нам, що в рішенні Комітету відсутній пункт про створення робочої групи по доопрацюванню законопроекту. Незрозуміло, яким чином і ким був включений цей пункт із рішення. В рішенні зазначається, що Комітет рекомендує включити законопроект № 4117 до порядку денного четвертої сесії. 
Зважаючи на серйозність загрози, яку несе цей законопроект Асоціацією підготовленні відповідні листи до Голови Верховної Ради України та Прем’єр - міністру України, які будуть розглянуті на черговому засіданні Ради Асоціації 27.04.2016 р. та направленні до зазначених адресатів.
2.          На засідання Ради Асоціації запрошено представників Департаменту ІТ ДФСУ для розгляду пропозиції Асоціації щодо реформування процедур реєстрації РРО, представників підприємств виробників РРО, інформаційних еквайєрів, ДП «Укрелекон», Фонд інновацій та розвитку України (Г.Вашадзе), а також керівників обласних осередків та керівників ЦСО.
Засідання Ради Асоціації проводиться у відкритому режимі. Прийняти участь в засіданні можуть усі бажаючі учасники Асоціації. 
Про результати засідання Ради Асоціації буде підготовлена та направлена відповідна інформація усім учасникам Асоціації. 


Виконавчий директор                                                                   Сидоренко Б.І.

27.04.2016
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.