Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини від Асоціації за червень

> > > Новини від Асоціації за червень

1. Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики опублікував проект постанови в якому зазначається, що законопроект №4117 приймається в першому читанні на початку липня 2016 р.
Радою Асоціації прийнято рішення про створення резервного фонду Асоціації для оплати роботи експертів по підготовці критичних зауважень до законопроекту та розміщення відповідних матеріалів в ЗМІ. Усім учасникам Асоціації були відправлені відповідні повідомлення щодо формування резервного фонду. По рекомендації Ради Асоціації керівникам обласних осередків направлені листи народним депутатам України, представникам областей у ВРУ, щодо недопущення прийняття законопроекту у першому читанні. На жаль не всі учасники асоціації підтримали рішення ради Асоціації, а більшість керівників обласних осередків, яким було доручено контроль по сплаті внесків в резервний фонд, не справляються з поставленим завданням.
У разі відсутності коштів на сплату роботи експертів та ЗМІ, Асоціація вимушена буде відмовитись від послуг експертів. В такому разі вірогідність прийняття зазначеного законопроекту стає дуже високою. Замість РРО будуть використовуватися мобільні телефони, смартфони, планшети, ноутбуки, а технічне обслуговування стане необов’язковим. Галузь виробництва, впровадження та технічного обслуговування РРО практично буде ліквідована.
Просимо усіх учасників Асоціації адекватно оцінити реальність загрози нашому бізнесу та підтримати рішення Ради Асоціації.
2. В опублікованому Державному реєстрі РРО внесені зміни щодо виключення і реєстру РРО, які не виконують передачу до органів ДФСУ копій розрахункових документів (касових чеків). Таким чином у відповідності до п.3 ст. 3 закону (суб’єкти господарювання зобов’язані застосовувати РРО, що включені до Державного реєстру РРО), з моменту опублікування нової редакції Держреєстру суб’єкти господарювання не мають права використовувати такі реєстратори.
Пропонуємо керівникам ЦСО провести аналіз наявності таких РРО у клієнтів та попередити їх про необхідність заміни на реєстрові моделі.
Керівників обласних осередків просимо провести аналіз щодо кількості таких реєстраторів в області та подати таку інформацію до Асоціації для передачі в ДФСУ.

Виконавчий директор                               Сидоренко Б.І.

17.06.2016
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.