Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини від Асоціації за березень

> > > Новини від Асоціації за березень

1. 13 березня 2016 р. відбулося засідання робочої групи Асоціації з питань законодавства (керівник Мігаль В.М.) На засіданні розглядалось питання щодо співпраці з Фондом інновацій та розвитку України в частині розширення сфер застосування РРО та змін до законодавчо-нормативних документів. Прийнято рішення доручити робочій групі підготувати пропозиції від Асоціації щодо внесення змін до законодавства та у відповідності до рішення відкритого засідання Асоціації від 24.02.2016 р. провести спільну нараду з робочою групою Фонду.
У зв’язку з затвердженням Положення про форму та зміст розрахункових документів (наказ Мінфіну № 13 від 21.01.2016 р.) у користувачів РРО виникають питання щодо відповідності змісту розрахункових чеків нормативним документи, які роздруковуються реєстраторами, що знаходяться в експлуатації. Прийнято рішення звернутися до відповідних державних установ за роз’ясненням.
У разі виникнення претензій податкових служб до користувачів РРО, щодо форми та змісту чеку, пропонуємо звертатись до Асоціації для урегулювання питання на рівні ДФСУ.
2. 14 березня 2016 р. відбулося засідання технічної комісії при ДФСУ на якому розглянуті питання щодо продовження терміну первинної реєстрації РРО по заявках виробників реєстраторів, а також про включення до Держреєстру нових моделей РРО. Розглянуто також питання щодо виключення з Держреєстру моделей реєстраторів, які не передають до серверу ДФС електронні копії фіскальних розрахункових чеків. Прийнято рішення зібрати інформацію щодо кількості та місця експлуатації таких РРО та попередити суб’єктів господарювання про необхідність доопрацювання або заміни РРО протягом двох місяців. Рекомендовано ДФСУ звернутися до підприємств виробників реєстраторів за роз’ясненням щодо можливості доопрацювання РРО.
ДФСУ звернулась до Асоціації з проханням зібрати інформацію про такі РРО. У зв’язку із зазначеним пропонуємо всім керівникам ЦСО надати через керівника обласного осередку, або безпосередньо в Асоціацію інформацію щодо кількості та місця експлуатації РРО, які підлягають доопрацювання або зняттю з експлуатації.
3. Асоціація звернулась до ДФСУ з пропозицією ініціювати в регіонах семінари-наради за участі ЦСО з суб’єктами господарювання у сферах торгівлі, громадського харчування річний обсяг доходу яких перевищує 1 млн. грн..
4. Рада Асоціації доручила керівникам обласних осередків провести в березні – квітні наради за участі ЦСО області включаючи не членів Асоціації (проект протоколу та порядку денного додається)
5. В черговий раз звертаємося до керівників ЦСО з проханням надати до Асоціації в електронному вигляді інформацію щодо кількості РРО, що знаходяться на обслуговуванні та кількості співробітників.

Виконавчий директор         Сидоренко Б.І.

27.03.2016
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.