Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини Асоціаціі за березень 2017 року

> > > Новини Асоціаціі за березень 2017 року

1. 22.03.2017 року в Івано-Франківській області відбулося виїздне засідання Ради Асоціаціі.

     На засіданні розглядалися питання поточноії діяльності, а саме:

     1. Про договір праці між Асоціацією та ДП «Укрелекон».

Постановили:  Текст договору про співпрацю між Асоціацією – схвалити. Доручити Голові Ради Асоціації підписати договір.

     2. Член Ради Асоціації Волинський Г.П., який був делегований на засідання робочої групи Комітету Верховноії Ради по законопроекту No 4117 (впровадження РККС на базі фіскального сервера та мобільних телефонів) доповів про засідання робочої групи .

Постановили: Інформацію Волинського Г.П. прийняти до відома. Для координації дій учасників Асоціації щодо недопущення прийняття закону No 4117 у другому читанні ввести посаду позаштатного радника Голови Ради Асоціації та призначити Маціпуру Василя Васильовича на зазначену посаду.

     3. Про прийом в Асоційовані члени Асоціації.
Постановили:
Прийняти по рекомендаціях обласних осередків в Асоційовані члени Асоціації

1. ФОП Корчевий Максим Анатолійович (м. Камянець-Подільськиий)
2. ФОП Шаварин Андрій Павлович (м. Хмельницьк)
3. ТОВ «РЕМТЕКС» (м. Львів)
4. ФОП «Дейнега Михайло Іванович» (м. Львів)
5. ТОВ «ІФ Компанія лімітед» (м. Львів)
6. ФОП «Гриневич М.Ф.» (м. Івано-Франківськ)
7. ТОВ
«Біос» (м. Івано-Франківськ)
8. ТОВ «Ріна» (м. Івано-Франківськ)
9. ТОВ «Лоцис – Сервіс» (м. Северодонецьк)
10. ТОВ КВП "КАБО-ЛЕВ" (м.Чернівці)
11. ТОВ "Інвайд" (м.Чернівці)

4. Про пропозицію Ради Загальним зборам Асоціації про виключення із Асоціації за несплату членських внесків більш як три місяці.
     Постановили:

     4.1. Клопотати перед Загальними зборами Асоціації про виключення з членів Асоціації через порушення Статуту, за несплату членських внесків за терміном більше 5-х місяців наступних членів Асоціації :
ТОВ «Юнісистем», «Телекард - прилад», «Укрпапір», «Постехнолоджі» ( Київськиий осередок); 
ПАТ КБ Приватбанк, ТОВ «Техн–Групп», «Райт – Тім», ФОП Швець Т.В. (Дніпропетровський осередок); 
ТОВ Техносервіс – торгтехніка» , ФОП Савицький В.В. ( Житомирський осередок);
ТОВ «Баркод Сервіс» ( Запоріжський осередок);
ПП фірма АВП, ПП Каском (Івано-Франківський осередок);
ТОВ «ТСМ» (Одеський осередок);
ТОВ «Інпром – сервіс» (Полтавський осередок);
ФОП Герасименко М.С., ЦСО НПО «Дельфін - МХ», ПП Крокус -1, ПП «Кондор», ПП Соломко С.М., СПД ФОП Сало Ю.І. (Харківський осередок);
Фоп Крушельницька Є.В., ТОВ «Тор лтд» (Хмельницькиий осередок);
ТОВ «Трініті» (Чернівецькиий осередок);
ТОВ ВТФ «АВЕ–САН»( Чернігівськиий осередок).

     4.2. Вказати керівникам обласних осередків: Київського, Дніпропетровького, Харківського, Житомирського, Запоріжзького, Полтавського, Одеського, Хмельницького, Чернівецького, Чернігівського на відповідальність осередку та керівника осередку за надання рекомендацій при вступі до Асоціації та своєчасне реагування на допущені членами осередку порушення Статуту.

     4.3. Керівникам осередків провести роботу з членами Асоціації, членами осередків зазначених в пункті 4.2 для термінового погашення ними заборгованості до 15 квітня , в іншому випадку 27 квітня 2017 року вони будуть виключені з рядів Асоціації з повідомленням про це ДФС України, виробників РРО.

     5. Радою схвалені: Положення про членство в Асоціації, Про внески Асоціації та Положення про нагороди Асоціації, які вступлять в дію після затвердження Загальними зборами.

     6. Рада Асоціації прийняла рішення затвердити проект свідоцтва про членство в Асоціації та видати його кожному учаснику Асоціації.

     Для підготовки свідоцтва необхідно терміново направити на електронну адресу Асоціації копію витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

     7. У зв’язку з неготовністю звіту виконавчого директора, відсутністю акту Ревізійної комісії про перевірку фінансової діяльності виконавчої дирекції – звіт, бюджет та кошторис витрат на перше півріччя не затверджені та перенесені на розгляд наступного засідання Ради та Загальних зборів.

     8. Радою Асоціації приийняте рішення щодо проведення Загальних зборів Уповноважених представників Асоціації та Засідання Ради Асоціації в м. Києві 27.04.2017 року

     Порядок денний узгоджується Радою Асоціації та керівниками обласних осередків до 12.04.2017 року.

 

2. 27.03.2017 року на виконання рішення Ради Асоціації відбулася нарада з керівництвом ТОВ «Гаммаграфік» щодо постачання ЦСО засобів контролю та КОРО.

Керівникам ТОВ «Гаммаграфік» виконавчим директором було рекомендовано підготувати пропозиції щодо питань, які підняті у листі від Асоціації та провести нараду з секретарем Ради Асоціації Петровським В.С.
28.03.2017 року таку нараду було проведено. В результаті було досягнуто відповідних домовленостей в яких враховані пропозиції Асоціації.

     3. 28.03.2017 року на виконання рішення Ради Асоціації відбулася нарада за участі представників підприємств виробників Вовченко Ю.В., Прошунін В.Г., секретаря ради Асоціації Петровського В.С., члена Ради Асоціації Мігаля В.М., радника голови Ради Асоціації Маціпури В.В., виконавчого директора Сидоренко Б.І. та експертів з питань законодавчого регулювання ринка РРО Коваленко М.Г., Дячкова В.П.

На нараді розглядалося питання щодо заходів по недопущення прийняття у другому читанні законопроекту No 4117,  для чого необхідно підготувати та повторно направити листи народним депутатам, керівникам державних служб по захисту прав споживачів та звернення до громадських організацій (асоціацій) щодо порушення законопроектом Закону України «Про захист прав споживачів», а також щодо підготовки та розміщення в ЗМІ відповідних статей. 

30.03.2017
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.