Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини Асоціації за грудень 2016 р.

> > > Новини Асоціації за грудень 2016 р.

     13 грудня 2016 р. відбулося засідання 2-х робочих груп Ради (Шевченко В.С., Базилінський Д.Б.) на якому було прийнято рішення з яким робочі групи звернулись до Ради Асоціації.  

Рада Асоціації 13 грудня  2016 року розглянула пропозиції та наступних  питаннях:

     1. Про розробку типового договору між виробником РРО та ЦСО.

         Учасники засідання визначають, що окремі виробники РРО  при укладенні щорічних договорів на технічне обслуговування РРО, виставляють додаткові вимоги (попередня покупка певної кількості  РРО, оплата за навчання спеціалістів ЦСО по нових моделях РРО, які не знаходяться на обслуговуванні, тощо. ) Такі додаткові умови суперечать «Предмету договору» і є надмірними.

     2. Про покращення комунікацій між членами Асоціації.

          Рада прийняла рішення:

         1.Створити тимчасову робочу групу з представників виробників РРО,окремих керівників ЦСО ,членів Ради та обласних осередків (відповідальні: Сидоренко Б.І., Саска  А.Т, Базилінський  Д.Б., Шевченко В.С., Петровський В.С.)та доручити цій робочій групі Асоціації   протягом місяця розробити , узгодити та винести на затвердження Ради  типовий договір, в якому повинні бути єдині умови предмету договору, термін дії  договору не менше строку експлуатації РРО, та умов оформлення, призупинення, розірвання договору. До участі в роботі групи запрошуються всі члени Асоціації та всі учасники ринку. Проекти договорів до 14 січня 2017 року надсилати на електронну адресу Асоціації.

            2. З метою покращення рівня комунікацій та підвищення рівня ефективності обговорення важливих питань та прийняття необхідних рішень,  всім членам Ради Асоціації  завести акаунтив Skype та надати адреси Виконавчій дирекції Асоціації  з метою організації проведення у режимі Skype – конференцій.

            Виконавчій дирекції Асоціації необхідно обновити застарілий парк комп’ютерної техніки  та встановити веб-камеру для здійснення належного рівня комунікацій.

            Повідомляємо, що Законом № 5132 внесено зміни в Податковий кодекс України та в Закон України № 265 (Про застосування РРО) у відповідності з якими Інтернет  торгівля  складною побутовою технікою повинна відбуватися з застосуванням реєстраторів розрахункових операцій.

             Інтернет продавець зобов’язаний разом з товаром, який доставляє власний кур’єр, або кур’єр спеціалізованого по доставках підприємства (Нова пошта, тощо) зобов’язаний передавати покупцеві касовий чек з РРО, який зареєстрований на продавця.

             При цьому така операція буде проводитись, як відкладений платіж  (аванс) і завершуватись після отримання коштів від кур’єра та проведення їх відповідним чином через бухгалтерію.

Виконавчий директор                                                          Сидоренко Б.І.

25.12.2016
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.