Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини Асоціації за січень 2017 року

> > > Новини Асоціації за січень 2017 року

     1. 25.01.2017 р.  відбулося засідання робочої групи по розробці Типового договору між ЦСО та виробником РРО за участі  голови Ради, виконавчого директора Асоціації, окремих Членів ради Асоціації, представників підприємств виробників РРО та керівників ЦСО на  якому було обговорення проекту типового договору на технічне обслуговування  та ремонт РРО  між Виробником (Постачальником) та ЦСО, розробленого даною  робочою групою Асоціації (керівник  робочої групи Саска А.Т.)

     Голова Ради Асоціації Гупало В.М.  зазначив, що договори, які укладаються сьогодні мають цілий ряд недоліків саме:

·           строк дії договору, як правило складає один рік, що призводить до ситуації коли ЦСО до укладання нової угоди може працювати поза правовим полем, як і суб’єкти господарювання, які ним обслуговуються. Контролюючими органами це може трактуватися, як  порушення закону з відповідними фінансовими санкціями до ЦСО та користувачів РРО.

·           містять необґрунтовані вимоги щодо сплати за навчання спеціалістів ЦСО по новим моделям РРО.

·           додатково ставиться завдання по реалізації продукції.

     В розробленому проекті договору пропонується встановити дію договору протягом строку служби РРО реалізованих та поставлених ЦСО на обслуговування, що складає не менше семи років, конкретизовані умови дострокового розірвання договору виробником РРО, умови його заключення.

     Члени робочої групи, учасники наради прийняли рішення взяти розроблений проект за основу та  просити всіх членів Асоціації надати пропозиції щодо змін та доповнень протягом тижня, після доопрацювання, даний проект Типового договору 28 лютого буде затверджуватись на черговому засіданні Ради Асоціації.

     2. У відповідності до рішення Ради Асоціації в обласних осередках Асоціації  в січні завершено  проведення зборів на яких заслухані звіти керівників осередків про проведену роботу за 2016 рік та обговорювались питання виконання учасниками Асоціації Статутних норм в частині сплати членських внесків та внесків в резервний фонд Асоціації, а також проведені вибори керівників та секретарів осередку.

     3. 26.01.2017 р. відбулися збори Київського обласного осередку Асоціації на які запрошені Члени Ради Асоціації (Гупало В.М. – Голова Ради, Саска А.Т. – керівник робочої групи з підготовки проекту типового договору між Виробником (Постачальником) та ЦСО, Грицишин П.С. – Голова Апеляційної комісії Асоціації, Виконавчий директор Сидоренко Б.І., а  також керівники підприємств виробників РРО, представник ДП «Укрелекон» Ляхович В.З.

Голова Ради Асоціації доповів учасникам зборів про діяльність Асоціації в 2016 р., та ознайомив учасників зборів  з планами роботи Асоціації на 2017 рік.

Саска А.Т. ознайомив учасників зборів з проектами типового договору.

Учасники зборів підтримали пропозиції робочої групи по проекту договору.

Роботу обласного Київського та міського осередку Асоціації за керівництва Ніконенко О.С. та Мігель В.М. признано задовільною

Зборами обрано керівником Київського обласного осередку Михайленко С.В.  та  Гончарова А.В. – секретарем осередку.

 

30.01.2017
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.