Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Неподання контрольно-звітної інформації по РРО у разі пошкодження телекомунікаційної мережі, відключення електроенергії чи ремонту модему. Яка відповідальність СГ?

> > > Неподання контрольно-звітної інформації по РРО у разі пошкодження телекомунікаційної мережі, відключення електроенергії чи ремонту модему. Яка відповідальність СГ?

Якщо термін неподання звітності, пов’язаної із застосуванням РРО, РК та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків з РРО через дротові або бездротові канали зв’язку в разі обов’язковості її подання, не перевищує семи робочих днів та при цьому наявні відповідні документи, які підтверджують факт пошкодження телекомунікаційної мережі, відключення електроенергії чи ремонту модему, то відповідальність за неподання такої звітності до суб’єкта господарювання не застосовується.

При цьому, суб’єкти господарювання мають право вимагати від центрів сервісного обслуговування, енергопостачальних компаній та операторів зв’язку дотримання норм чинного законодавства щодо термінів усунення причин, які призводять до неподання контрольно-звітної інформації по РРО до ДПС.

Водночас, до суб’єктів господарювання, які не забезпечують подання до контролюючих органів звітності, пов’язаної із застосуванням РРО, РК та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків з РРО та/або програмних РРО дротовими або бездротовими каналами зв’язку, за рішенням відповідних контролюючих органів застосовується фінансова санкція у розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За матеріалами ГУ ДПС в Одеській області

https://buhgalter911.com/uk/news/news-1053151.html

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

16.10.2020
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.