Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Нагадаємо, що в умовах воєнного стану Державна податкова служба забезпечує контроль за діяльністю суб’єктів господарювання сфери торгівлі, ресторанного господарства та послуг шляхом проведення фактичн

> > > Нагадаємо, що в умовах воєнного стану Державна податкова служба забезпечує контроль за діяльністю суб’єктів господарювання сфери торгівлі, ресторанного господарства та послуг шляхом проведення фактичних перевірок.

За підсумками січня-лютого 2023 року громади Волині залучили 19,8 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції. Сума надходжень роздрібного акцизу в області на 3,5 відсотка перевищує прогнозовані показники.

Лише легальна реалізація лікеро-горілчаної продукції та тютюнових виробів дозволяє громадам отримувати належні надходження, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинські області.  

Споживачам підакцизного товару варто врахувати, що виготовлена й реалізована з дотриманням положень чинного законодавства та стандартів продукція за умови помірного споживання не становить загрози життю та здоров’ю. Щоб не завдати шкоди здоров’ю варто звертати увагу на наявність у продавця підакцизного товару ліцензії, - рекомендують у податковій службі.   

Не менш важливо, щоб на кожній одиниці горілчаної продукції чи тютюнових виробів була марка акцизного податку встановленого зразка. 

Нагадаємо, що в умовах воєнного стану Державна податкова служба забезпечує контроль за діяльністю суб’єктів господарювання сфери торгівлі, ресторанного господарства та послуг шляхом проведення фактичних перевірок.

Насамперед, перевірки закладів торгівлі та громадського харчування проводяться за скаргами громадян, у яких повідомляється про відмову суб’єкта господарювання у можливості проведення розрахунків за придбані товари (послуги) платіжною карткою, незастосування РРО/ПРРО при здійсненні розрахунків за продаж підакцизної продукції.

Якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання пального та фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю пальним, алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти за номером (0332) 777-152  (управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області

Головне управління ДПС
у Волинській області

https://vl.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/661816.html

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

17.03.2023
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.