Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Конструктивні пропозиції до податкового законодавства – від підприємців Рівненщини

> > > Конструктивні пропозиції до податкового законодавства – від підприємців Рівненщини

Податківці Рівненщини прийняли участь у черговому засіданні робочої групи щодо проблемних питань діяльності підприємців, що днями відбулась в Рівненській ОДА під головуванням заступника голови ОДА Ігоря Тимошенко.

Учасники робочої групи, зокрема, розглянули проєкт змін до Податкового кодексу України та законодавства щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій, обговорили питання відкриття доступу до банківської таємниці та термінів проведення перевірок ФОПів. Також були розглянуті  питання обліку залишків товарів, кешбеку та пропозицій щодо можливості застосування спрощеного чеку.

Заступник начальника відділу фактичних перевірок ГУ ДПС у Рівненській області Віктор Шлапак роз’яснив останні нововведення у використанні підприємцями реєстраторів розрахункових операцій, зокрема щодо не застосування РРО платниками єдиного податку другої - четвертої груп, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1  січня податкового року (1 320000 грн.), незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які здійснюють: реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту; реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров'я та реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. Також звернув увагу, що суб’єкти господарювання мають можливість користуватися як апаратним, так і програмним РРО - це може бути програма, чи додаток на смартфон, планшет, комп’ютер, яка дозволяє з будь-якого пристрою сформувати розрахунковий документ. При цьому відповідне програмне забезпечення для програмного РРО надається податковою службою суб’єктам господарювання безкоштовно.

Як зазначив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко, це вже третє засідання робочої групи, створеної для напрацювання компромісних результатів. Пропозиції попереднього засідання були надіслані до Офісу Президента України. Зокрема, ними передбачено оптимізацію штрафних санкцій до підприємців, врегулювання процедури внесення змін до законодавства України, в тому числі впровадження терміну обговорення законопроєктів.

Територіальні органи ДПС
у Рівненській області

https://rv.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/447883.html

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

12.01.2021
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.