Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Хто на єдиному податку у 2021 році не зможе обійтися без РРО

> > > Хто на єдиному податку у 2021 році не зможе обійтися без РРО

Із 1 січня 2021 року до 1 січня 2022 року без РРО/ПРРО можуть працювати ФОП – єдинники 2 – 4-ї груп, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового року (1320000 грн), незалежно від обраного виду діяльності.

Без РРО не зможуть обійтись ті ФОПи, які здійснюють:

реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;
реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я;
реалізацію ювелірних і побутових виробів із дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.
Це правило передбачено п. 61 підрозділу 10 р. ХХ ПКУ.

Отже, посилаючись на цю норму, податківці вказали на обов’язковість застосування РРО та/або ПРРО усім суб’єктам господарювання на спрощеній системі, які реалізують ліки, вироби медичного призначення та надають платні послуги у сфері охорони здоров’я. Також слід мати на увазі, що у даному випадку слід зазначити код економічної діяльності 86 «Охорона здоров’я» за ДК 009:2010.

Довідка Finance.ua:
8 грудня 2020 року Президент Володимир Зеленський підписав закон щодо відтермінування до 2022 року використання касових апаратів платниками єдиного податку.
Податківці розповіли, що робити, якщо потрібно перереєструвати резервний реєстратор розрахункових операцій з метою його зберігання та/або використання у новоствореній господарській одиниці.
Finance.ua вирішив запитати думку читачів щодо того, чи підтримують вони обов’язкове введення РРО. Результати нашого опитування – за посиланням.

За матеріалами Finance.UA

https://news.finance.ua/ua/news/-/484793/hto-na-yedynomu-podatku-u-2021-rotsi-ne-zmozhe-obijtysya-bez-rro

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

14.01.2021
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.