Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

ФОП реалізує технічно складні побутові товари лише в одному з магазинів. Чи необхідно в інших точках продажу використовувати РРО?

> > > ФОП реалізує технічно складні побутові товари лише в одному з магазинів. Чи необхідно в інших точках продажу використовувати РРО?

Чи необхідно на всіх господарських одиницях застосовувати РРО ФОП – платнику ЄП, яка здійснює реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення лише в одній із господарських одиниць, а на інших супутні товари (послуги)?

Якщо фізична особа – підприємець – платник єдиного податку 2 – 4 груп здійснює реалізацію технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення лише в одній із господарських одиниць, то така особа зобов’язана проводити розрахункові операції за однаковим порядком на усіх структурних підрозділах, зокрема, застосовувати реєстратори розрахункових операцій або розрахункові книжки та книги обліку розрахункових операцій на всіх інших господарських одиницях незалежно від асортименту товарів, оскільки законодавством передбачені вимоги до платника податків – суб’єкта господарювання, а не до його структурних підрозділів.

За матеріалами Категорія 109.02 «ЗІР»

https://buhgalter911.com/uk/news/news-1050408.html

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

21.05.2020
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.