Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Електронні сервіси Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків

> > > Електронні сервіси Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків

В умовах сучасних реалій електронні сервіси, запроваджені ДПС України, набувають все більшої популярності серед платників податків, а для великих платників податків вони стали просто необхідними. Перелік електронних сервісів, що надаються ДПС, розміщений на офіційному веб-порталі tax.gov.ua у розділі Діяльність > Електронні сервіси, а за адресою https://cabinet.tax.gov.ua всі можуть скористатись безкоштовним сервісом ДПС «Електронний кабінет».

За наявності у платника кваліфікованого електронного підпису за допомогою цього сервісу можна отримати інформацію з реєстрів, сформувати і надіслати податкову звітність, листи, звернення, заяви і повідомлення до територіальних підрозділів ДПС та отримати відповідні довідки, послуги та інформацію від них.

Працівники Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків засобами інформаційно-телекомунікаційної системи щоденно ведуть обробку податкової звітності, листів, заяв, запитів, звернень, повідомлень та інформації надісланої в електронному вигляді від платників податків.

Протягом 2020 року від платників податків, які обслуговувались в Центральному управлінні Офісу великих платників податків ДПС, по РРО надійшло в електронному вигляді:

-по реєстрації реєстраторів розрахункових операцій – 10185 заяв;

-по реєстрації книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок – 3506 заяв;

-по скасуванню реєстрації реєстратора розрахункових операцій – 2743 заяв;

-по скасуванню реєстрації книги обліку розрахункових операцій або розрахункової книжки – 17725 заяв.

Тобто всі великі платники податків в своїй діяльності використовують електронні послуги для доступу до інформації з реєстрів, заповнення звітності, доступу до системи електронного адміністрування  ПДВ, реєстрації податкових накладних, подання заяв та запитів, контролю стану розрахунків з бюджетом, облікових даних платника, реєстрації РРО та ПРРО.

Офіс великих платників податків
Державної податкової служби

https://officevp.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/448138.html

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

13.01.2021
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.