Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

ДФС веде Реєстр паспортів РРО

> > > ДФС веде Реєстр паспортів РРО

У реєстрації РРО можуть відмовити якщо встановлять розбіжності між даними еталонного паспорта з даними копії паспорту (формуляру), що додається до заяви про реєстрацію РРО

Для розширення функціональності ІТС "Податковий блок" створено новий режим "Реєстр паспортів РРО, які включено до державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій" (далі - режим). На це звертає увагу ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Новий режим надає можливість контролюючим органам здійснювати перегляд даних паспортів РРО, що додаються виробниками РРО до кожної випущеної ними моделі, та є еталонними (далі - еталонний паспорт).

Режим застосовується, зокрема, під час здійснення реєстрації РРО для забезпечення звірки даних про РРО та копій паспортів модемів (у разі застосування зовнішнього модема), що надаються суб'єктам господарювання до контролюючих органів відповідно до вимог абзацу четвертого п. 4 глави 2 розділу ІІ Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 р. № 547 (далее - Порядок).

У разі встановлення розбіжностей між даними еталонного паспорта з даними копії паспорту (формуляру), що додається до заяви про реєстрацію РРО, достовірними даними щодо РРО вважаються дані еталонного паспорту.

Отже, у цьому випадку контролюючим органом, відповідно до вимог абзацу шостого п. 8 глави 2 розділу ІІ Порядку, приймається рішення щодо відмови у реєстрації РРО.

"buh.ligazakon.net"

29.12.2018
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.