Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Депутати підтримали закон про підвищення ставок податків

> > > Депутати підтримали закон про підвищення ставок податків

Верховна Рада України підтримала у першому читанні законопроект, яким підвищуються ставки за деякими податками, зокрема ставки акцизного податку на тютюн, також запроваджуються обмеження щодо ввезення посилок в Україну. За даний законопроект №9260 проголосувало 233 депутатів.

Проектом закону передбачається: збільшення ставок на акцизний податок для тютюнових виробів на 9%; ставки екологічного податку на викиди парникових газів у 24,4 раза — до 10 грн за тонну; збільшення податку на користування надрами для видобутку нафти на 2%;  збільшення податку на користування надрами для видобутку залізної руди на 0,8%; збільшення рентної плати за користування лісом на 5%.

Законопроектом пропонується звільнити від сплати акцизу на спирт виробників парфумерної продукції, харчового оцту та продукції технічного призначення.

Також законопроектом передбачено зміну правил щодо ввезення міжнародних посилок в Україну. Підприємства поштового зв'язку та доставки визнаються податковими агентами, тобто будуть зобов'язані сплачувати ПДВ від імені отримувача посилки, вартість якої перевищує 150 євро з 1 січня 2019 року. При цьому, з 1 липня наступного року мінімальна вартість посилок, яка оподатковуватиметься ПДВ зменшиться до 100 євро.

09.11.2018
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.