Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Чи повинні СГ при наданні ритуальних послуг застосовувати РРО, за умови проведення розрахунків вдома у замовника?

> > > Чи повинні СГ при наданні ритуальних послуг застосовувати РРО, за умови проведення розрахунків вдома у замовника?

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що Постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 року № 1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Постанова № 1336), затверджений Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (далі – Перелік № 1336).

Згідно з п. 21 Переліку № 1336 суб’єкти господарювання мають право проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмних РРО з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій при наданні ритуальних послуг за умови проведення розрахунків вдома у замовника.

Пунктом 2 Постанови № 1336 передбачено, що для форм і умов проведення діяльності, визначених, зокрема, п. 21 Переліку № 1336, граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій не встановлюється.

Головне управління ДПС у Черкаській області

https://ck.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/476830.html

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

23.06.2021
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.