Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Чи необхідно застосовувати РРО або програмні РРО підприємцям-"спрощенцям", які здійснюють надання платних послуг у сфері охорони здоров’я

> > > Чи необхідно застосовувати РРО або програмні РРО підприємцям-"спрощенцям", які здійснюють надання платних послуг у сфері охорони здоров’я

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують, що фізичні особи-підприємці – платники єдиного податку, які здійснюють надання платних послуг у сфері охорони здоров’я зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій або програмні РРО з 1 січня 2021 року.

Під платні послуги у сфері охорони здоров'я підпадає діяльність за Класифікацією видів економічної діяльності ДК 009:2010 під кодом 86 «Охорона здоров’я».

Такі зміни передбачені Законом України від 17 березня 2020 року № 533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Зокрема передбачено, що з 01 січня 2021 року до 01 квітня 2021 року РРО та/або програмні РРО не застосовуються платниками єдиного податку другої – четвертої груп (фізичними особами – підприємцями), обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 грн., незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які здійснюють, зокрема, реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я.

Нагадаємо, реєстратори розрахункових операцій та програмні РРО не застосовуються платниками єдиного податку першої групи.

Детальну інформацію з даного питання платники мають можливість переглянути в Загальнодоступному інформаційному ресурсі (ЗІР) в категорії 109.04.

ГУ ДПС в Івано-Франківській області

https://if.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/413666.html

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

31.03.2020
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.