Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Антимонопольники України націлилися на Western Union і MoneyGram

> > > Антимонопольники України націлилися на Western Union і MoneyGram

Антимонопольний комітет України (АМКУ) проведе дослідження ринку переказів іноземної валюти з-за кордону, які здійснюються без відкриття банківського рахунку. Про це повідомила прес-служба АМКУ.
Антимонопольники зацікавилися розмірами комісій за переказ коштів. АМКУ пропонує користувачам міжнародних систем переказу коштів заповнити анкету. Українцям, які отримали кошти, також радять повідомити про свої зауваження.
За результатами дослідження АМКУ підготує пропозиції щодо реалізації заходів, спрямованих на розвиток конкуренції.
Зараз в Україні діє шість міжнародних систем переказу коштів. У 2017 році більше 75% переказів валюти з-за кордону було проведено через Western Union і MoneyGram (51,49% і 23,79% всіх транскордонних переказів в Україну відповідно), в першому півріччі 2018 року – 79% (Western Union 56% і MoneyGram 23%).
Нагадаємо, раніше, в 2018 році, Антимонопольний комітет почав просити в 51 банку інформацію щодо тарифів на грошові перекази в рамках комплексного дослідження ринку цих послуг.
Нагадаємо, заробітчани надсилають в Україну в рази більше валюти, ніж всі іноземні інвестори разом узяті. Сума грошових переказів з-за кордону зростає з кожним роком:

 

08.11.2018
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.