Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини

З 1 січня 2021 року розпочнеться другий етап, відповідно до якого буде розширений перелік видів діяльності, для яких стане обов'язковим використання РРО: традиційних або програмних. Також буде запроваджений механізм кешбеку
28.10.2020   Новини ЗМІ
При здійсненні розрахунків у безготівковій формі із застосуванням електронних платіжних засобів, з використанням платіжного терміналу, поєднаного з РРО, суб’єкт господарювання повинен проводити розрахункові операції через належним чином зареєстрований РРО із роздрукуванням відповідних розрахункових документів, крім суб’єктів господарювання, які згідно з чинним законодавством можуть не застосовувати РРО при розрахунках за продані товари та надані послуги.
28.10.2020   Новини ЗМІ
Члени Української Ради Бізнесу, до складу якої входять асоціації різних галузей економіки, проаналізували проєкт Закону України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій фізичними особами-платниками єдиного податку”, нещодавно опублікований для публічного обговорення та зареєстрований під номером 2645-д.
28.10.2020   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС у Черкаській області нагадує, що постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2000 р. №1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Постанова № 1336) затверджено Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (далі – Перелік).
28.10.2020   Новини ЗМІ
Власники РРО мають дотримуватися основних вимог під час здійснення готівкових та безготівкових розрахунків із покупцями.
28.10.2020   Новини ЗМІ
Темою чергового спілкування податківців Рівненщини з платниками податків стало спрощення роботи, як суб’єктів господарювання, так і пересічних громадян, завдяки використанню сервісів податкової служби.
28.10.2020   Новини ЗМІ
З 01 серпня 2020 року суб’єкти господарювання розпочали застосовувати програмні РРО під час здійснення розрахункових операцій. Відтепер як альтернатива касовим апаратам, застосовуються програмні РРО, які встановлюються на гаджети (смартфон, планшет, комп’ютер чи інший будь-який гаджет, який має операційну систему та підключення до мережі Інтернет).
28.10.2020   Новини ЗМІ
В Головному управлінні ДПС у Закарпатській області повідомляють,  що на сьогодні у фіскальному чеку, який видається покупцеві, необхідно зазначати код товарної підкатегорії згідно з Українським класифікатором товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД). 
28.10.2020   Новини ЗМІ
116,5 млн грн за 6 місяців 2020 року вкрали з банківських рахунків українців шахраї. Такі дані наводить Українська міжбанківська асоціація членів платіжних систем ЄМА.
28.10.2020   Новини ЗМІ
1
2 3 4 5 dot 508
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.