Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини

Диканська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області інформує, що Законом України від 15.03.2022 №2120-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесено зміни до п. 12 Прикінцевих положень Закону №265/95, яким визначено, що тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України, санкції за порушення вимог цього Закону не застосовуються, крім санкцій за порушення порядку здійснення розрахункових операцій при продажу підакцизних товарів.
02.12.2022   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що реєстрація книг обліку розрахункових операцій здійснюється в контролюючому органі за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків.
02.12.2022   Новини ЗМІ
Суб’єкт господарювання (продавець) не зобов’язаний застосовувати реєстратори розрахункових операцій або програмні РРО у разі реалізації товарів, робіт (послуг), оплата за які здійснюється за допомогою QR-коду, в якому закодовані повні банківські реквізити рахунку у форматі ІВАN такого суб’єкта господарювання. Про це повідомляють в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.
02.12.2022   Новини ЗМІ
У Новоград-Волинський ДПІ Головному управлінні ДПС у Житомирській області інформують, що з 1 січня 2022 року суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібний продаж алкогольних напоїв, зобов’язані відображати у фіскальних касових чеках цифрове значення штрихового коду марки акцизного податку (серія та номер). 
01.12.2022   Новини ЗМІ
Правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначає Закон України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265).
01.12.2022   Новини ЗМІ
ГУ ДПС у Вінницькій області звертає увагу, що в зв’язку із військовою агресією рф чимала кількість суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з використанням РРО та ПРРО, стикаються з проблемою відключення електроенергії та відсутності Інтернет зв’язку. Нагадуємо, що наказом МФУ від 08.10.2012 № 1057 встановлено обов’язок щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій та модемів передачі даних. Крім того, після відновлення постачання електроенергії всі розрахункові операції в обов’язковому порядку мають бути проведені через РРО.
30.11.2022   Новини ЗМІ
Нещодавно в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Руслан ЦВІГУН під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувалася із додзвонювачами щодо сплати податків.
29.11.2022   Новини ЗМІ
Фізичні особи – підприємці, платники єдиного податку II-IV груп та на загальній системі оподаткування, що здійснюють готівкові та безготівкові розрахунки, незалежно від обсягу доходу та сфери діяльності, зобов’язані застосовувати у роботі реєстратори розрахункових операцій або їх програмні аналоги. Виключення – суб’єкти господарювання, місце торгівлі або надання послуг яких знаходиться на територія села (звісно ж, у разі якщо це не є реалізацією підакцизних товарів) та за умови використання ними розрахункових книжок і книг обліку розрахункових операцій.  
29.11.2022   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС в Івано-Франківській області повідомляє,  що згідно з п. 1 глави 1 розд. II Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547, суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій чи безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів чи наданні послуг у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані зареєструвати книги обліку розрахункових операцій.
29.11.2022   Новини ЗМІ
Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Кам’янський регіон) роз'яснює, що на виконання ст. 33 Закону України від 20 травня 1999 року № 679-ХІУ «Про Національний банк України» та з метою удосконалення готівкових розрахунків постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148 затверджено Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні (далі - Положення № 148).
29.11.2022   Новини ЗМІ
1
2 3 4 5 dot 810
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.