Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини

При реалізації фізособою-«єдинником» у ветеринарних аптеках (пунктах) ветеринарних лікарських засобів та ветеринарних препаратів, що використовуються у ветеринарній медицині та тваринництві, РРО та/або ПРРО не застосовується
19.04.2021   Новини ЗМІ
Верховний Суд визнає, що Закон № 481/95 забороняє здійснювати продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-ти років, а також здійснювати роздрібну торгівлю алкогольними напоями (крім столових вин) за відсутності відповідної ліцензії. У разі здійснення зазначеної діяльності до суб’єкта господарювання застосовується певна відповідальність.
19.04.2021   Новини ЗМІ
Ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, здійснюється згідно з Законом України від 19.12.1995р. № 481 із змінами та доповненнями. Ліцензії на право провадження такої торгівлі видаються Головними управліннями ДПС в областях. Для отримання ліцензії платнику податків необхідно насамперед подати заяву до територіального органу ДПС за місцем здійснення торговельної діяльності, повідомляє Головне управління ДПС в Івано-Франківській області.
19.04.2021   Новини ЗМІ

Ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, здійснюється згідно з Законом України від 19.12.1995р. № 481 із змінами та доповненнями. Ліцензії на право провадження такої торгівлі видаються Головними управліннями ДПС в областях. Для отримання ліцензії платнику податків необхідно насамперед подати заяву до територіального органу ДПС за місцем здійснення торговельної діяльності, повідомляє Головне управління ДПС в Івано-Франківській області. https://t.me/uekkaua
19.04.2021   Новини ЗМІ
Нещодавно працівники відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС у Київській області спільно з  співробітниками ГУ ДФС у Київській області на одному з ринків міста Біла Церква вилучили із незаконного обігу тютюнові вироби вітчизняного та іноземного виробництва без марок акцизного податку встановленого зразка.
16.04.2021   Новини ЗМІ
Днями Головним управління ДПС у Рівненській області було проведено онлайн-конференцію «Дистанційна взаємодія з контролюючими органами та органами влади – вимога сьогодення», учасниками якої стали викладачі та студенти 2 та 3 курсу спеціальностей "Фінанси, банківська справа та страхування" та "Облік і оподаткування"  Технічного коледжу НУВГП.
16.04.2021   Новини ЗМІ
У Головному управлінні ДПС у Луганській області розповіли. У розрахунковому документі, який створюється РРО при проведенні розрахункових операцій з продажу підакцизних товарів, має відображатися такий обов’язковий реквізит як «код УКТ ЗЕД».
16.04.2021   Новини ЗМІ
Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев закликає усіх підприємців якомога швидше оформити електронні безоплатні реєстратори розрахункових операцій.  
15.04.2021   Новини ЗМІ
Бізнес-асоціація ініціює встановлення лімітів на обсяги доходів ФОП з прив’язкою до кількості працівників
15.04.2021   Новини ЗМІ
1
2 3 4 5 dot 614
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.