Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини

Застосування касових апаратів або як податківці називають реєстратори розрахункових операцій зазнають змін. 17 березня 2020 року внесено зміни до податкового кодексу України. Зв’язано це з пандемією коронавірусної інфекції. Про які зміни йдеться
13.08.2020   Новини Асоціації
У щотижневій рубриці ЗапитайМінфін заступник міністра фінансів Світлана Воробей відповіла на п'ять запитань підприємців про використання реєстратора розрахункових операцій (РРО).
13.08.2020   Новини Асоціації
1 серпня 2020 р. форма фіскальних чеків змінилася. При цьому деякі нововведені реквізити не є обов'язковими і застосовуються лише за потреби, а деякі – усіма без виключень продавцями з РРО. А що буде з порушниками, які не врахували зміни в законодавстві?
13.08.2020   Новини Асоціації
Чи має право СГ здійснити повернення готівки через РРО, якщо оплата за даний товар була здійснена у безготівковій формі (із застосуванням POST - терміналу)?
13.08.2020   Новини Асоціації
Чи необхідно застосовувати на господарській одиниці РРО та/або ПРРО ФОП – платнику ЄП, яка здійснює реалізацію супутніх товарів за готівку, та технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, в безготівковій формі шляхом внесення готівки через установи банку?
13.08.2020   Новини Асоціації
Таким став результат курортної підприємницької діяльності власника магазину в Лазурному Скадовського району. Підприємець придбав «підакцизні» ліцензії для роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. А от встановити касову техніку для ведення господарської діяльності бізнесмен «забув»: залишив свій РРО «відпочивати» у заводській упаковці прямо під прилавком. Таку інформацію повідомили спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м Севастополі під час проведення фактичних перевірок платників у курортних зонах області.
13.08.2020   Новини Асоціації
Державна податкова служба України звертає увагу громадян на можливість подання скарги про порушення податкового законодавства в електронному вигляді. На адресу idd@tax.gov.ua можна надсилати інформацію (скаргу)
13.08.2020   Новини Асоціації
Головне управління ДПС у Тернопільській області повідомляє, що заяву про скасування реєстрації реєстратора розрахункових операції (далі – РРО) за формою №4-РРО (далі – заява про скасування реєстрації) суб’єкт господарювання або представник суб’єкта господарювання подає до контролюючого органу за місцем реєстрації РРО.
13.08.2020   Новини Асоціації
В Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області звертають увагу жителів краю, що ДПС реалізовано електронний сервіс, який дозволяє покупцям товарів (послуг) здійснювати пошук і перегляд фіскального касового чека, який формується як традиційними реєстраторами розрахункових операцій, так і електронним фіскальним чеком, створеним новими РРО.
13.08.2020   Новини Асоціації
На азовському узбережжі Запорізької області курортний сезон у самому розпалі. На жаль, значний сегмент підприємців, бажаючи заробити на відпочиваючих якомога більше, порушують норми податкового законодавства та створюють нечесну конкуренцію для тих суб’єктів господарювання, які працюють «по-білому».
13.08.2020   Новини Асоціації
1
2 3 4 5 dot 458
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.