Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини

За інформацією Мінфіну, робоча група обговорила нові розроблені порядки застосування РРО та формати фіскальних чеків
14.12.2019   Новини Асоціації
Розрахунковий документ мо­же надаватися з відтворю­ванням на дисплеї РРО QR-коду
14.12.2019   Новини Асоціації
В інтерв'ю НВ Бізнес міністр фінансів України Оксана Маркарова розповіла, чи потрібно буде ФОПам платити гроші за РРО на мобільних телефонах
14.12.2019   Новини Асоціації
Президент АТ "Мотор Січ" В'ячеслав Богуслаєв підтвердив продаж акцій підприємства китайським компаніям. 
14.12.2019   Новини Асоціації
ДПС України роз’яснила, що у разі встановлення протягом календарного року в ході перевірки фактів порушень до суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за рішенням відповідних контролюючих органів застосовуються фінансові санкції у розмірі 1 грн за перше вчинене порушення та 100 % вартості проданих з порушеннями товарів (послуг) за кожне наступне вчинене порушення.
13.12.2019   Новини Асоціації
Відповідно до п. 216.9 ст. 216 Податкового кодексу України датою виникнення податкових зобов’язань щодо реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів є дата здійснення розрахункової операції відповідно до Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зі змінами і доповненнями (далі – Закон №265), для безготівкових розрахунків – дата оформлення розрахункового документа на суму проведеної операції, який підтверджує факт продажу товару.
13.12.2019   Новини Асоціації
Останнім часом депутати схвалили декілька законів, які змінюють правила гри для ФОПів. Але це ще далеко не всі сюрпризи, які законотворці підготували для підприємців.
13.12.2019   Новини Асоціації
Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроєкт про зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду.
13.12.2019   Новини Асоціації
11 грудня відбулась чергова, третя зустріч робочої групи щодо підготовки нормативно-правових актів у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО). На ній представники Департаменту податкової політики Мінфіну, Офісу підтримки реформ при Мінфіні, Державної податкової служби, інших центральних органів виконавчої влади, експерти та представники громадськості обговорювали проекти нормативно-правових актів, необхідних для запровадження програмних РРО.
13.12.2019   Новини Асоціації
Нацбанк продовжує знижувати облікову ставку, але, на думку частини експертів, робить це надто повільно. Що означають останні рішення НБУ, як це може вплинути на гривню і чи варто очікувати здешевлення кредитів.
13.12.2019   Новини Асоціації
1
2 3 4 5 dot 316
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.