Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини ЗМІ

Державна податкова служба України нагадує, що правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначає Закон України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг» із змінами (далі – Закон № 265).
03.11.2023   Новини ЗМІ
Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області нагадують, що відповідно до п. 7 розд. III Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 547), реєстрація видачі коштів у разі повернення товару (відмови від послуги, прийняття цінностей під заставу, виплати виграшів у державні лотереї та в інших випадках) або скасування помилково проведеної через реєстратор розрахункових операцій (далі – РРО) суми розрахунку здійснюється шляхом реєстрації від’ємної суми. При цьому забороняється реєструвати через РРО від’ємні суми з використанням операції «сторно».
03.11.2023   Новини ЗМІ
Відповідно до п. 1 Переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (далі – Перелік), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 року № 1336 (далі – Постанова № 1336), фізичні особи-підприємці, які сплачують єдиний податок, мають право здійснювати розрахунки без застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмних РРО (далі – ПРРО) з використанням розрахункових книжок (далі – РК) та книг обліку розрахункових операцій (далі - КОРО) при здійснені роздрібної торгівлі на території села, селища товарами (крім підакцизних товарів).
03.11.2023   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС у Сумській області акцентує, що процес фіскалізації в Україні не відбувся одномоментно, а тривав протягом багатьох років, запроваджувався поетапно та супроводжувався встановленням широкого спектру пільг для суб’єктів господарювання. 
02.11.2023   Новини ЗМІ
Відповідно до ст. 3 Закону України №265/95 продавець зобов’язаний видати покупцеві розрахунковий документ встановленої форми на паперовому носії або в електронній формі. Про це нагадують в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.
02.11.2023   Новини ЗМІ
Фізична особа – підприємець здійснює діяльність з приготування напоїв у кав’ярні самообслуговування, при цьому найманих працівників немає, а розрахунки проводяться покупцями самостійно в безготівковій формі через банківський термінал. Чи потребують проведені розрахунки фіскалізації шляхом проведення їх через РРО та/або ПРРО?
02.11.2023   Новини ЗМІ
У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який пропонує оподатковувати доходи людей від різноманітних підробітків, які, як правило, проходять повз увагу фіскалів. Розмір нового податку становитиме 6% від доходу. Платник не подаватиме звіти і не сплачуватиме єдиний соціальний внесок (ЄСВ).  
01.11.2023   Новини ЗМІ
З 1 жовтня Державна податкова служба поновила штрафи для бізнесу, який не встановив апарати РРО (Реєстратор розрахункових операцій) та не видає фіскальні чеки покупцям. До кінця року підприємців чекає поновлення і планових перевірок. Хто опиниться під особливою увагою податкової. Про це повідомляє «Forbes Україна».
01.11.2023   Новини ЗМІ
Відповідно до розділу VIIІ Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588, платник податків зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючий орган за основним місцем обліку шляхом подання Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП (додаток 10 до Порядку № 1588).
01.11.2023   Новини ЗМІ
Компанії в Україні прагнуть об?єднувати та заощаджувати ресурси. Шукають способи, як зробити робочі процеси більш прогресивними, гнучкими та легкими. І рухаються до екосистемності. Особливо це стало помітно за час повномасштабного вторгнення, яке за сумних обставин, але стало черговим драйвером цифрових змін у бізнесі. Такий висновок зробили учасники четвертого всеукраїнського форуму «Бізнес без паперу», який відбувся 26–27 жовтня в Києві.
31.10.2023   Новини ЗМІ
1 dot 6
7
8 9 dot 891
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.