Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини ЗМІ

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують, що правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО та програмний РРО (ПРРО), відповідно) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначено Законом України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послу» із змінами та доповненнями.
08.11.2023   Новини ЗМІ
У випадку здійснення торгівлі одночасно товарами та послугами, за умови приймання оплати саме за послуги, виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів, СГ мають право не застосовувати РРО
08.11.2023   Новини ЗМІ
Бізнес все частіше стає об’єктом податкових перевірок, зокрема щодо застосування РРО/ПРРО. За порушення норм накладаються штрафи. Водночас окремі питання застосування РРО/ПРРО є не однозначними. Тому Національна ресторанна асоціація України звернулася за роз’ясненням до Податкової служби України. AIN.Business вибрав основне.
07.11.2023   Новини ЗМІ
Суб’єкт господарювання, незалежно від свого фактичного місця перебування, може подати заяву в електронній формі для реєстрації реєстратора розрахункових операцій  та/або програмного РРО за умови, що інформація щодо господарської одиниці, на яку реєструється РРО/ПРРО, як про об’єкт оподаткування наявна в контролюючому органі і такий об’єкт оподаткування не закритий та експлуатується. Про це нагадують, в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.
07.11.2023   Новини ЗМІ
В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують, що з набранням чинності Законом України від 30.06.2023 №3219-ІХ відновлено відповідальність суб’єктів господарювання за порушення Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
07.11.2023   Новини ЗМІ
Головне управлінні ДПС у Луганській області інформуює, що 01.08.2023 набрав чинності Закон України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», яким, зокрема, внесені зміни до Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями, а саме розд. ІІ «Прикінцеві положення» доповнено п. 15.
06.11.2023   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС у Луганській області нагадує платникам податків, що обов’язок використання РРО/ПРРО всіма платниками єдиного податку ІІ-ІУ груп під час здійснення ними розрахункових операцій набрав чинності ще з 01 січня 2022 року та не був відмінений з 24 лютого 2022 року у зв’язку з введенням режиму воєнного стану в Україні.  
06.11.2023   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС у Луганській області повідомляє, що суб’єкт господарювання може перевірити інформацію, яка міститься в щоденних Z-звітах, створених реєстратором розрахункових операцій (далі – РРО) в приватній частині Електронного кабінету, розміщеного на офіційному вебпорталі ДПС (https://cabinet.tax.gov.ua), в режимі «Z-звіти/фіскальні чеки».
06.11.2023   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС у Львівській області нагадує громадянам про можливість у будь-який час доби, 24/7 та в будь-якому місці, повідомляти податкову службу через чат-бот «StopViolationBot» в месенджері Telegram про відомі факти порушень законодавства
05.11.2023   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС у м. Києві нагадує, що починаючи з 01 січня 2022 року, реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій не застосовуються суб’єктами господарювання, які здійснюють розрахункові операції при продажі товарів на ринку, лише платниками єдиного податку першої групи – фізичними особами – підприємцями.
04.11.2023   Новини ЗМІ
1 dot 5
6
7 8 dot 891
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.