Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини ЗМІ

Чи необхідно ФОП - платнику єдиного податку, який здійснює продаж продовольчих товарів за допомогою торгівельних автоматів (вендингових автоматів), застосовувати РРО.
14.09.2023   Новини ЗМІ
Державна податкова служба України інформує, що процес фіскалізації в Україні не відбувся одномоментно, а тривав протягом багатьох років, запроваджувався поетапно та супроводжувався встановленням широкого спектру пільг для суб’єктів господарювання.
14.09.2023   Новини ЗМІ
Законопроєктом №10028 пропонується скасувати для всіх фізосіб-підприємців обов’язок вести облік товарних запасів і здійснювати продаж лише тих товарів, що відображені в такому обліку
13.09.2023   Новини ЗМІ
Податківці Головного управлінні ДПС в Івано-Франківській області наголошують, що при здійсненні розрахункових операцій (готівкою, платіжною карткою тощо), платники податків зобов'язані застосувати РРО та/або ПРРО, щоб працювати в правовому полі.
13.09.2023   Новини ЗМІ
Не відображення суб’єктами господарювання в чеках РРО та/або ПРРО коду згідно з УКТ ЗЕД тягне застосування фінансової санкції, яка передбачена пунктом 7 статті 17 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»
13.09.2023   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що згідно з п.п. 1, 2 та 3 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (із змінами, далі – Закон № 265) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для виконання платіжної операції
12.09.2023   Новини ЗМІ
ДПІ у м. Полтаві Головного управління ДПС у Полтавській області продовжує інформувати платників, щодо застосування РРО/ПРРО у своїй господарській діяльності. Фахівцями в Центрі обслуговування платників ДПІ у м. Полтаві надається актуальна інформація щодо змін у законодавстві, внесених Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», а також важливих питань при роботі з РРО/ПРРО.
12.09.2023   Новини ЗМІ
Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Криворізький регіон) щодо питання можливого проведення розрахункової операції при розрахунку з фізичною особою через реєстратор розрахункових операцій на суму понад 50 000 грн з відображенням її в одному розрахунковому документі одночасно в готівковій та в безготівковій формі (із застосуванням електронного платіжного засобу та POS – терміналу), повідомляє.
12.09.2023   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що у зв’язку з набранням з 01.08.2023 чинності Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) штрафні (фінансові) санкції, за порушення вимог Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», до суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі, Закон № 265), та пов’язані із здійсненням розрахунків за товари (послуги) без застосування РРО/ПРРО, та/або невидачу відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункової операції:
11.09.2023   Новини ЗМІ
Якщо повітряна тривога тривала у проміжку часу, в якому госпоб’єкт припиняє свою роботу згідно з розкладом, такий чек має бути створений на РРО/ПРРО не пізніше наступного робочого дня, до початку проведення розрахункових операцій на такому РРО/програмному РРО
11.09.2023   Новини ЗМІ
3
4
5 6 7 dot 877
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.