Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини ЗМІ

Відповідно до ст. 2 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) розрахункова операція – це приймання від покупця готівкових коштів, платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо за місцем реалізації товарів (послуг), видача готівкових коштів за повернутий покупцем товар (ненадану послугу), а у разі застосування банківської платіжної картки – оформлення відповідного розрахункового документа щодо оплати в безготівковій формі товару (послуги) банком покупця або у разі повернення товару (відмови від послуги) – оформлення розрахункових документів щодо перерахування коштів у банк покупця.
29.11.2021   Новини ЗМІ
Державний реєстр РРО містить, зокрема: назву моделі, модифікації, версію внутрішнього програмного забезпечення, строк первинної реєстрації в органах державної податкової служби, сферу застосування, строк виведення моделі з Державного реєстру).
28.11.2021   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС у Сумській області  зазначає,  щоб захистити себе від купівлі фальсифікованої чи контрафактної алкогольної та тютюнової продукції споживачам необхідно звертати увагу на усі ключові аспекти: найперше зовнішні ознаки - закорковування, етикетка та тара, в яку розлито алкоголь, вартість товару і  звичайно наявність марки акцизного податку. Крім того, важливо поцікавитися,  чи має дана торговельна мережа ліцензію на продаж та чи  використовує РРО при продажу продукції. 
27.11.2021   Новини ЗМІ
Більшість опитаних респондентів у рамках  дослідження Gfk. вважають розширення використання РРО та фіскалізації найдієвішою ініціативою для зниження частки сірого імпорту на ринку побутової електротехніки
26.11.2021   Новини ЗМІ
Касові апарати відстежують доходи та витрати багатьох підприємств - великих та малих. Тут ми розповімо, які існують касові системи, наскільки суворі відповідні податкові правила щодо РРО і що підприємці мають дотримуватись у цьому контексті.
26.11.2021   Новини ЗМІ
Суб’єкти господарювання зобов’язані щоденно створювати у паперовій та/або електронній формі фіскальні звітні чеки у разі здійснення розрахункових операцій.
26.11.2021   Новини ЗМІ
Є два випадки відмови від застосування КОРО – коли СГ не планує реєструвати КОРО під час реєстрації РРО і коли СГ хоче відмовитися від застосування КОРО.
26.11.2021   Новини ЗМІ
Згідно з роз'ясненням Національного банку України законодавство України не містить термінів "сервіс переказу коштів" та "банківські системи дистанційного обслуговування".
26.11.2021   Новини ЗМІ
ДПС вказала, що код товарної підкатегорії підакцизного товару згідно з УКТ ЗЕД зазначається постачальником товару у документах, що свідчать про надходження товару. Тому у фіскальному касовому чеку має, зокрема, зазначатися найменування товару, його ціна за одиницю виміру та кількість, а також код товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, який зазначено у накладній постачальника такого товару.
25.11.2021   Новини ЗМІ
Підприємці очікують нового року, а експерти та бізнесові асоціації оцінюють нові правила 
25.11.2021   Новини ЗМІ
2
3
4 5 6 dot 714
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.