Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини ЗМІ

Благодійна організація повинна оприбуткувати у касі з оформленням прибуткового касового ордеру готівкові кошти, отримані як благодійні внески, у тому числі вилучені зі «скриньки». Та у визначені законодавством строки здати готівку до установ банку для зарахування на рахунок.
19.09.2023   Новини ЗМІ
Для додавання реєстраційного посвідчення до заяви про скасування реєстрації в Е-кабінеті необхідно у переліку документів для створення обрати «Заява про скасування реєстрації реєстратора розрахункових операцій за формою №4-РРО»
18.09.2023   Новини ЗМІ
На думку податківців, ФОП-єдинник має застосовувати РРО/ПРРО під час надання послуг за договорами доручення, комісії, транспортного експедирування та агентськими договорами. Причому через РРО/ПРРО має проводитися вся сума коштів, отримана за такими договорами, тобто як і сума вартості товарів (робіт, послуг), так і сума отриманої винагороди повіреного (агента). Таку відповідь на питання платника надали контролери у свіжому роз’ясненні в категорії 109.02 ЗІР.
18.09.2023   Новини ЗМІ
З 1 жовтня до суб’єктів, які надають послуги таксі та приймають до оплати готівкові кошти та/або електронні платіжні засоби без проведення таких операцій через РРО, можуть застосуватись штрафні санкції.
18.09.2023   Новини ЗМІ
ФОП має намір здійснювати продаж ТОВАРІВ через інтернет-магазин, оплату за які отримуватиме за допомогою НАДАВАЧА ПЛАТІЖНИХ ПОСЛУГ. Чи є операція з отримання грошових коштів (як оплати за товар споживачем) з БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ надавача платіжних послуг, з яким укладено договір про прийом платежів, на БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК ФОП, розрахунковою в розумінні Закону про РРО?
17.09.2023   Новини ЗМІ
Суб’єкт господарювання при роздрібній торгівлі алкоголем, тютюном, рідинами, що використовуються в е-сигаретах, або пальним може використовувати резервний РРО на період виходу з ладу основного РРО  
16.09.2023   Новини ЗМІ
Голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев попросив податківців не прискіпуватися до підприємців піч час перевірки застосування касових апаратів з 1 жовтня.  
15.09.2023   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС у м. Києві повідомляє, що під наданням (видачею, врученням, передачею) фіскального касового чека слід розуміти всю варіативність можливих способів його передачі покупцю (споживачу).  
15.09.2023   Новини ЗМІ
Через РРО та/або ПРРО проводиться уся сума коштів, отримана за такими договорами, тобто як сума вартості товарів (робіт, послуг), так і сума отриманої винагороди повіреного (агента)
15.09.2023   Новини ЗМІ
В інтерв’ю для Новини.LIVE голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев розказав про відновлення перевірок бізнесу, виконання "маяків" МВФ, ухвалення закону про фінмоніторинг політично значущих осіб та оподаткування надприбутків банків.
14.09.2023   Новини ЗМІ
2
3
4 5 6 dot 877
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.