Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини ЗМІ

Вимоги законодавства сфери розрахунків, пов’язані, зокрема, і з відображенням реквізитів електронних платіжних засобів – платіжних карток (далі – ЕПЗ) у чеках, які формуються реєстраторами розрахункових операцій/програмними реєстраторами розрахункових операцій.
27.09.2023   Новини ЗМІ
Пунктом 11 ст. 9 Закону №265 визначено, що РРО та/або ПРРО та розрахункові книжки не застосовуються, зокрема, при продажу води, молока, квасу, олії та живої риби з автоцистерн, цистерн, бочок та бідонів.
27.09.2023   Новини ЗМІ
Бердичівська ДПІ нагадує суб’єктам господарювання, що, починаючи з 1 січня 2023 року, торговці, які провадять господарську діяльність у населених пунктах з чисельністю населення понад 25 тис. осіб (крім торговців фізичних осіб – підприємців – платників  єдиного  податку  першої  групи, торговців, які  здійснюють торгівлю з використанням торгових автоматів, виїзну (виносну) торгівлю, продаж власноручно вирощеної або відгодованої продукції), повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги).
27.09.2023   Новини ЗМІ
Начальник відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Миколаївській області Олександр Федорович у коментарі інформує суб’єктів господарювання про застосування РРО/ПРРО та основні новації Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ.
26.09.2023   Новини ЗМІ
СГ, який має ліцензію на роздрібну торгівлю алкоголем (тютюном), може здійснювати продаж у безготівковій формі (у тому числі шляхом переказу коштів із розрахункового рахунку на розрахунковий рахунок через установи банку), за умови застосування РРО
26.09.2023   Новини ЗМІ
Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків повідомляє, що відповідно до положень чинного законодавства України, починаючи із 01.01.2022 втратили дію пільги щодо незастосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) або програмних РРО, а тому фізичні особи-підприємці (крім платників єдиного податку першої групи) при здійснені розрахунків за товари (послуги) зобов’язані застосовувати РРО або програмні РРО на загальних підставах.
26.09.2023   Новини ЗМІ
Депутати повернулися до ідеї реформування спрощеної системи оподаткування. Як повідомив Mind голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, Міністерство фінансів разом із представниками Міжнародного валютного фонду (МВФ) обговорюють оновлений механізм оподаткування малого бізнесу, який унеможливить зловживання, у тому числі використання нової системи великими платниками податків.
25.09.2023   Новини ЗМІ
Відповідно до пункту 5 розділу ІІІ Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 липня 2016 року за № 918/29048, реєстрація продажу (повернення) товарів, надання послуг, отримання (повернення) коштів через РРО проводиться одночасно з розрахунковою операцією. 
25.09.2023   Новини ЗМІ
У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області інформують, чи має право СГ повернути кошти готівкою за не отриманий товар (не надану послугу), якщо оплата проводилася через РРО з використанням банківської платіжної картки (POST-терміналу).
25.09.2023   Новини ЗМІ
Законом України від 06.07.1995 № 265/95 ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265)  визначено, що застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО) є обов`язковим для суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для виконання платіжної операції.
22.09.2023   Новини ЗМІ
1
2 3 4 5 dot 877
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.