Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини ЗМІ

Згідно із законом № 1914 до Податкового Кодексу України (далі – Кодекс), запроваджуються зміни порядку оподаткування ПДВ для операцій з постачання тютюнових виробів, а саме: встановлюється окремий порядок визначення бази оподаткування на етапі першого постачання таких товарів їх виробниками та на етапі першого постачання таких товарів суб’єктами господарювання, які пов’язані відносинами контролю з такими виробниками, а також запроваджується пільговий режим оподаткування ПДВ (звільнення) на всіх наступних етапах постачання таких товарів.
20.01.2022   Новини ЗМІ
Понад 250 тис. ФОП (фізичних осіб-підприємців) встановили РРО в Україні. Лише з початку 2022 року додалося 160 тис. нових користувачів РРО.
20.01.2022   Новини ЗМІ
В ГУ ДПС у Волинській області пояснюють, що при продажу товарів з оплатою декількома платежами (передплата і післяоплата; часткова оплата з подальшим розстроченням платежу тощо) продавець повинен оформити і видати окремий фіскальний чек на кожну розрахункову операцію за умови прийняття готівки чи платіжних карток від покупця.
20.01.2022   Новини ЗМІ
Куди надсилати електронні чеки? Коли реєструвати платежі через інтернет-еквайринг? Чи потрібний юристу РРО? Чи можна виправити помилки у Z-звіті? Чи є ліміт для незастосування РРО у 2022 році? Що буде за порушення правил роботи з РРО? Коментуємо відповіді податківців на ці питання
20.01.2022   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС у Сумській області повідомляє, що у разі продажу товарів з повною передплатою на поточний рахунок продавця у форматі IBAN фіскальний чек через РРО/ПРРО може не видаватись. У поштове відправлення вкладається документ на товар: товарний чек, накладна, тощо.
20.01.2022   Новини ЗМІ
Фізособи-підприємці станом на 18 січня 2022 року зареєстрували більше 250 тисяч реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та програмних РРО.
19.01.2022   Новини ЗМІ
Найближчим часом має бути прийнятий законопроект із поправками щодо роботи з реєстраторами розрахункових операцій (РРО), у ньому будуть виключені деякі штрафи. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".  
19.01.2022   Новини ЗМІ
Київ. 18 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Норми застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) в інтернет-торгівлі досить хиткі, вважає засновник компанії "Е.С. Консалтинг", податковий консультант Олександра Томашевська.
19.01.2022   Новини ЗМІ
Не в усіх операціях, пов'язаних з купівлею-продажем товарів або послуг, потрібно використовувати РРО (касовий апарат). У деяких випадках фіскальний чек не видається продавцем. Наприклад, у посилках, які віддає замовнику Нова пошта, може не бути фіскального чека від продавця.
19.01.2022   Новини ЗМІ
З нового року всі фізичні особи-підприємці 2 та 3 груп єдиного податку мали встановити РРО та фіскалізувати всі розрахункові операції. Що ж потрібно знати про розрахункові операції і які проблемні питання виникають у зв’язку з цим?
19.01.2022   Новини ЗМІ
1
2 3 4 5 dot 729
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.