Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини Асоціації

> > Новини Асоціації
Програму МВФ вважають критично важливою для платоспроможності України.
12.03.2019   Новини Асоціації
За результатами розподілу кількість проведення перевірок не зміниться
12.03.2019   Новини Асоціації
Податкові перевірки, як і раніше, залишаються ключовим інструментом для тиску на підприємців. Додає масла у вогонь держбюджет на 2019-й, дохідну частину якого перед прийняттям збільшили якраз за рахунок надходжень від ДФС України.
12.03.2019   Новини Асоціації
Якщо у вас недостатньо досвіду організації і грошей для відкриття і розкручування бізнесу, вам можуть допомогти
12.03.2019   Новини Асоціації
В Україні активізувалося кредитне шахрайство. Жертвою може стати будь-хто — паспорти та інші особисті дані продають в інтернеті, а зловмисники призвичаїлися підробляти практично будь-які документи.  
12.03.2019   Новини Асоціації
Віце-президент Благодійної організації "Фонд Бумбураса", виконавчий директор будівельної компанії "Гефест" Василіс Бумбурас вважає, що український бізнес зацікавлений у стратегії безпеки України і зокрема Чорноморського регіону.
12.03.2019   Новини Асоціації
І Україна, і Туреччина не впоралися з наслідками економічного обвалу 2008-2010 років, вважають аналітики
12.03.2019   Новини Асоціації
ФОП-єдинник (група 3) надає інформаційно-консультаційні послуги через Інтернет. Оплата за надані послуги здійснюється шляхом розміщення на веб-сторінці платіжних реквізитів підприємця, які використовуються отримувачами послуг для перерахування коштів через платіжний термінал або ж на веб-сторінці LiqPay. Чи потрібно у цьому випадку застосовувати підприємцеві РРО?
11.03.2019   Новини Асоціації
ДФС України зазначено, що у разі якщо на господарському об’єкті фізичної особи — підприємця — платника єдиного податку одночасно реалізуються як товари, продаж яких має здійснюватись із обов’язковим застосування РРО (наприклад, лікарські засоби), так і будь-які інші товари, то належним чином зареєстрований та переведений у фіскальний режим РРО має застосовуватись під час продажу всіх наявних на господарському об’єкті товарів.
11.03.2019   Новини Асоціації
Україна з 5 серпня почне перехід на міжнародну систему номерів банківських рахунків громадян та компаній IBAN (International Bank Account Number).
11.03.2019   Новини Асоціації
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.