Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини Асоціації

> > Новини Асоціації
Застосування касових апаратів або як податківці називають реєстратори розрахункових операцій зазнають змін. 17 березня 2020 року внесено зміни до податкового кодексу України. Зв’язано це з пандемією коронавірусної інфекції. Про які зміни йдеться
13.08.2020   Новини Асоціації
У щотижневій рубриці ЗапитайМінфін заступник міністра фінансів Світлана Воробей відповіла на п'ять запитань підприємців про використання реєстратора розрахункових операцій (РРО).
13.08.2020   Новини Асоціації
1 серпня 2020 р. форма фіскальних чеків змінилася. При цьому деякі нововведені реквізити не є обов'язковими і застосовуються лише за потреби, а деякі – усіма без виключень продавцями з РРО. А що буде з порушниками, які не врахували зміни в законодавстві?
13.08.2020   Новини Асоціації
Чи має право СГ здійснити повернення готівки через РРО, якщо оплата за даний товар була здійснена у безготівковій формі (із застосуванням POST - терміналу)?
13.08.2020   Новини Асоціації
Чи необхідно застосовувати на господарській одиниці РРО та/або ПРРО ФОП – платнику ЄП, яка здійснює реалізацію супутніх товарів за готівку, та технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, в безготівковій формі шляхом внесення готівки через установи банку?
13.08.2020   Новини Асоціації
Таким став результат курортної підприємницької діяльності власника магазину в Лазурному Скадовського району. Підприємець придбав «підакцизні» ліцензії для роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. А от встановити касову техніку для ведення господарської діяльності бізнесмен «забув»: залишив свій РРО «відпочивати» у заводській упаковці прямо під прилавком. Таку інформацію повідомили спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м Севастополі під час проведення фактичних перевірок платників у курортних зонах області.
13.08.2020   Новини Асоціації
Державна податкова служба України звертає увагу громадян на можливість подання скарги про порушення податкового законодавства в електронному вигляді. На адресу idd@tax.gov.ua можна надсилати інформацію (скаргу)
13.08.2020   Новини Асоціації
Головне управління ДПС у Тернопільській області повідомляє, що заяву про скасування реєстрації реєстратора розрахункових операції (далі – РРО) за формою №4-РРО (далі – заява про скасування реєстрації) суб’єкт господарювання або представник суб’єкта господарювання подає до контролюючого органу за місцем реєстрації РРО.
13.08.2020   Новини Асоціації
В Головному управлінні ДПС у Кіровоградській області звертають увагу жителів краю, що ДПС реалізовано електронний сервіс, який дозволяє покупцям товарів (послуг) здійснювати пошук і перегляд фіскального касового чека, який формується як традиційними реєстраторами розрахункових операцій, так і електронним фіскальним чеком, створеним новими РРО.
13.08.2020   Новини Асоціації
На азовському узбережжі Запорізької області курортний сезон у самому розпалі. На жаль, значний сегмент підприємців, бажаючи заробити на відпочиваючих якомога більше, порушують норми податкового законодавства та створюють нечесну конкуренцію для тих суб’єктів господарювання, які працюють «по-білому».
13.08.2020   Новини Асоціації
1
2 3 4 5 dot 458
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.